IPI45N06S4-09AKSA2
MFR.Part #
IPI45N06S4-09AKSA2
JLCPCB Part #
C3279135
Package
TO-262-3-1
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 3.785nF@25V 45A 47nC@10V 4V@34uA 60V 71W 9.4mΩ@45A,10V TO-262-3-1 MOSFETs ROHS