IPI120N04S401AKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPI120N04S401AKSA1
JLCPCB Part #
C3279122
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.9mΩ@100A,10V 120A 14nF@25V 176nC@10V 188W 40V 4V@140uA TO-262-3 MOSFETs ROHS