IPI65R190C6XKSA1
MFR.Part #
IPI65R190C6XKSA1
JLCPCB Part #
C3279120
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.62nF@100V 151W 190mΩ@7.3A,10V 20.2A 3.5V@730uA 650V 73nC@10V TO-262-3 MOSFETs ROHS