IPD60N10S412ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD60N10S412ATMA1
JLCPCB Part #
C3279100
Package
TO-252-3-313
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 12.2mΩ@60A,10V 2.47nF@25V 3.5V@46uA 34nC@10V 60A 94W TO-252-3-313 MOSFETs ROHS