IPD50N08S413ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD50N08S413ATMA1
JLCPCB Part #
C3279090
Package
TO-252-3-313
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.711nF@25V 13.2mΩ@50A,10V 30nC@10V 4V@33uA 50A 72W 80V TO-252-3-313 MOSFETs ROHS