IPD50N04S309ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD50N04S309ATMA1
JLCPCB Part #
C3279078
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.75nF@25V 26nC@10V 40V 4V@28uA 50A 63W 9mΩ@50A,10V TO-252 MOSFETs ROHS