IPD075N03LGATMA1
MFR.Part #
IPD075N03LGATMA1
JLCPCB Part #
C3279061
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.9nF@15V 18nC@10V 2.2V@250uA 30V 47W 50A 7.5mΩ@30A,10V TO-252 MOSFETs ROHS