IPD60R360P7ATMA1
MFR.Part #
IPD60R360P7ATMA1
JLCPCB Part #
C3279046
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10pF 13nC@10V 214pF 360mΩ@10V 41W 4V 555pF 600V 9A TO-252-3 MOSFETs ROHS