IPD65R380E6ATMA1
MFR.Part #
IPD65R380E6ATMA1
JLCPCB Part #
C3279043
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 10.6A 3.5V@320uA 380mΩ@3.2A,10V 39nC@10V 650V 710pF@100V 83W TO-252-3 MOSFETs ROHS