SPD30N03S2L-07 G
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPD30N03S2L-07 G
JLCPCB Part #
C3279026
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.55nF 100W 14.6mΩ@4.5V 175pF 2V 30A 30V 41.8nC@10V 600pF N-Channel TO-252-3 MOSFETs ROHS