IPD135N08N3GATMA1
MFR.Part #
IPD135N08N3GATMA1
JLCPCB Part #
C3279014
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.73nF 13.5mΩ@10V 25nC@10V 3.5V 45A 469pF 469pF 79W 80V N-Channel TO-252-3 MOSFETs ROHS