IPD50R380CEAUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD50R380CEAUMA1
JLCPCB Part #
C3279013
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 14.1A 24.8nC@10V 3.5V@260uA 380mΩ@3.2A,13V 500V 584pF@100V 98W TO-252-3 MOSFETs ROHS