IPZA65R029CFD7XKSA1
MFR.Part #
IPZA65R029CFD7XKSA1
JLCPCB Part #
C3278962
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 106pF 145nC@10V 29mΩ@10V 305W 4.5V 650V 69A 7.149nF TO-247-4 MOSFETs ROHS