IPZ65R019C7XKSA1
MFR.Part #
IPZ65R019C7XKSA1
JLCPCB Part #
C3278956
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 160pF 19mΩ@10V 215nC@10V 3.32nF 446W 4V 650V 75A 9.9nF TO-247-4 MOSFETs ROHS