IPW65R110CFDFKSA1
MFR.Part #
IPW65R110CFDFKSA1
JLCPCB Part #
C3278931
Package
TO-247-3-1
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 110mΩ@12.7A,10V 118nC@10V 277.8W 3.24nF@100V 31.2A 4.5V@1.3mA 650V TO-247-3-1 MOSFETs ROHS