IPA045N10N3GXKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPA045N10N3GXKSA1
JLCPCB Part #
C3278899
Package
TO-220-FP
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 117nC@10V 3.5V@150uA 39W 4.5mΩ@64A,10V 64A 8.41nF@50V TO-220-FP MOSFETs ROHS