IPP60R022S7XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP60R022S7XKSA1
JLCPCB Part #
C3278837
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 150nC@12V 22mΩ@23A,12V 23A 390W 4.5V@1.44mA 5.639nF@300V 600V TO-220-3 MOSFETs ROHS