IPP80N06S207AKSA4
MFR.Part #
IPP80N06S207AKSA4
JLCPCB Part #
C3278822
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 110nC@10V 250W 3.4nF@25V 4V 55V 6.6mΩ@10V,68A 80A TO-220-3 MOSFETs ROHS