IPP65R125C7XKSA1
MFR.Part #
IPP65R125C7XKSA1
JLCPCB Part #
C3278808
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.67nF@400V 101W 125mΩ@8.9A,10V 18A 35nC@10V 4V@440uA 650V TO-220-3 MOSFETs ROHS