IPP041N12N3GXKSA1
MFR.Part #
IPP041N12N3GXKSA1
JLCPCB Part #
C3278807
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 120A 120V 13.8nF@60V 211nC@10V 300W 4.1mΩ@100A,10V 4V@270uA TO-220-3 MOSFETs ROHS