IPP60R190P6XKSA1
MFR.Part #
IPP60R190P6XKSA1
JLCPCB Part #
C3278793
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.75nF@100V 11nC@10V 151W 190mΩ@7.6A,10V 20.2A 4.5V@630u 600V TO-220-3 MOSFETs ROHS