IPP65R099CFD7AAKSA1
MFR.Part #
IPP65R099CFD7AAKSA1
JLCPCB Part #
C3278792
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 127W 2.513nF 24A 4.5V 53nC@10V 650V 99mΩ@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS