IPP076N12N3GXKSA1
MFR.Part #
IPP076N12N3GXKSA1
JLCPCB Part #
C3278791
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100A 101nC@10V 120V 188W 4V@130uA 6.64nF@60V 7.6mΩ@100A,10V TO-220-3 MOSFETs ROHS