IPP80R1K2P7XKSA1
MFR.Part #
IPP80R1K2P7XKSA1
JLCPCB Part #
C3278790
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2Ω@10V 102pF 11nC@10V 300pF 37W 3V 4.5A 6pF 800V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS