IPP65R310CFDAAKSA1
MFR.Part #
IPP65R310CFDAAKSA1
JLCPCB Part #
C3278788
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.11nF@100V 104.2W 11.4A 310mΩ@4.4A,10V 4.5V@440uA 41nC@10V 650V TO-220-3 MOSFETs ROHS