IPP60R280E6XKSA1
MFR.Part #
IPP60R280E6XKSA1
JLCPCB Part #
C3278779
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 104W 13.8A 280mΩ@6.5A,10V 3.5V@430uA 43nC@10V 600V 950pF@100V TO-220-3 MOSFETs ROHS