IPP076N15N5AKSA1
MFR.Part #
IPP076N15N5AKSA1
JLCPCB Part #
C3278778
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2nF 112A 150V 214W 37pF 4.6V 4.7nF 61nC@10V 7.6mΩ@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS