IPP65R150CFDAAKSA1
MFR.Part #
IPP65R150CFDAAKSA1
JLCPCB Part #
C3278774
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 150mΩ@9.3A,10V 195.3W 2.34nF@100V 22.4A 4.5V@900uA 650V 86nC@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS