IPP60R120C7XKSA1
MFR.Part #
IPP60R120C7XKSA1
JLCPCB Part #
C3278760
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.5nF@400V 120mΩ@7.8A,10V 19A 34nC@10V 4V@390uA 600V 92W TO-220-3 MOSFETs ROHS