IPP60R099P6XKSA1
MFR.Part #
IPP60R099P6XKSA1
JLCPCB Part #
C3278758
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 140pF 140pF 278W 3.33nF 37.9A 4.5V 600V 70nC@10V 99mΩ@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS