IPA050N10NM5SXKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPA050N10NM5SXKSA1
JLCPCB Part #
C3278748
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 3.8V@84uA 38W 4.7nF@50V 5mΩ@33A,10V 66A 68nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS