IPAN60R360P7SXKSA1
MFR.Part #
IPAN60R360P7SXKSA1
JLCPCB Part #
C3278745
Package
TO-220
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 13nC@10V 22W 360mΩ@2.7A,10V 4V@140uA 555pF@400V 650V 9A TO-220 MOSFETs ROHS