IAUC45N04S6N070HATMA1
MFR.Part #
IAUC45N04S6N070HATMA1
JLCPCB Part #
C3278716
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 12nC@10V 2 N-Channel 21pF 224pF 3V 40V 41W 45A 701pF 9mΩ@7V Half-Bridge N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS