IAUC120N04S6N006ATMA1
MFR.Part #
IAUC120N04S6N006ATMA1
JLCPCB Part #
C3278714
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 0.6mΩ@10V 1 N-channel 10.117nF 120A 150pF 151nC@10V 187W 2.991nF 3V 40V N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS