BSC057N03MSGATMA1
MFR.Part #
BSC057N03MSGATMA1
JLCPCB Part #
C3278708
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 15A、71A 2.5W、45W 2V@250uA 3.1nF@15V 30V 40nC@10V 5.7mΩ@30A,10V TDSON-8 MOSFETs ROHS