IAUC120N06S5N017ATMA1
MFR.Part #
IAUC120N06S5N017ATMA1
JLCPCB Part #
C3278702
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.507nF 1.7mΩ@10V 120A 167W 3.4V 6.952nF 60V 84pF 95.9nC@10V N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS