IPG20N06S4L26ATMA1
MFR.Part #
IPG20N06S4L26ATMA1
JLCPCB Part #
C3278694
Description
-55℃~+175℃ 1.43nF 2 N-Channel 2.2V 20A 20nC@10V 26mΩ@10V 33W 36pF 390pF 60V N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS