IPG20N04S409AATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPG20N04S409AATMA1
JLCPCB Part #
C3278693
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 2 N-Channel 2.25nF 20A 28nC@10V 30pF 40V 4V@22uA 54W 570pF 8.6mΩ@10V N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS