IPC100N04S5L1R1ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPC100N04S5L1R1ATMA1
JLCPCB Part #
C3278688
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.1mΩ@50A,10V 100A 140nC@10V 150W 2V@90uA 40V 8.25nF@25V TDSON-8 MOSFETs ROHS