IPC100N04S51R2ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPC100N04S51R2ATMA1
JLCPCB Part #
C3278687
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.2mΩ@50A,10V 100A 131nC@10V 150W 3.4V@90uA 40V 7.65nF@25V TDSON-8 MOSFETs ROHS