IAUC100N08S5N034ATMA1
MFR.Part #
IAUC100N08S5N034ATMA1
JLCPCB Part #
C3278686
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 136W 3.4mΩ@10V 3.8V 4.559nF 41pF 66nC@10V 806pF 80V TDSON-8 MOSFETs ROHS