IAUC100N10S5L054ATMA1
MFR.Part #
IAUC100N10S5L054ATMA1
JLCPCB Part #
C3278681
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 130W 2.2V 3.744nF 35pF 5.4mΩ@10V 53nC@10V 605pF TDSON-8 MOSFETs ROHS