IAUC60N10S5L110ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IAUC60N10S5L110ATMA1
JLCPCB Part #
C3278678
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.665nF 100V 11mΩ@10V 2.2V 20pF 24.1nC@10V 278pF 60A 88W N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS