IAUC70N08S5N074
MFR.Part #
IAUC70N08S5N074
JLCPCB Part #
C3278674
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.08nF 22pF 3.8V 30nC@10V 356pF 7.4mΩ@10V 70A 80V 83W N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS