IPG20N06S4L26AATMA1
MFR.Part #
IPG20N06S4L26AATMA1
JLCPCB Part #
C3278665
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1.43nF@25V 2 N-Channel 2.2V@10uA 20A 20nC@10V 26mΩ@17A,10V 33W 60V TDSON-8 MOSFETs ROHS