IPG20N10S4L35AATMA1
MFR.Part #
IPG20N10S4L35AATMA1
JLCPCB Part #
C3278662
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1.105nF@25V 100V 17.4nC@10V 2 N-Channel 2.1V@16uA 20A 35mΩ@17A,10V 43W TDSON-8 MOSFETs ROHS