BSC105N10LSFGATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC105N10LSFGATMA1
JLCPCB Part #
C3278652
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 10.5mΩ@50A,10V 100V 11.4A、90A 156W 2.4V@110uA 3.9nF@50V 53nC@10V TDSON-8 MOSFETs ROHS