IAUC100N04S6L020
MFR.Part #
IAUC100N04S6L020
JLCPCB Part #
C3278631
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 2.744nF 2.7mΩ@4.5V 2V 40V 46nC@10V 53pF 75W 763pF N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS