IAUC120N04S6N013ATMA1
MFR.Part #
IAUC120N04S6N013ATMA1
JLCPCB Part #
C3278627
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.9mΩ@7V 115W 120A 3V 4.26nF 40V 66pF 68nC@10V N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS