IPT60R045CFD7XTMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPT60R045CFD7XTMA1
JLCPCB Part #
C3278556
Package
HSOF-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.166nF 272W 3.194nF 4.5V 45mΩ@10V 52A 600V 62pF 79nC@10V HSOF-8 MOSFETs ROHS